درباره ما


انتشارات حقیقت در سال ۱۳۷۱ با هدف نشر آثار عرفانی و فلسفی تأسیس شده و تاکنون آثار بسیاری را به علاقمندان تقدیم کرده است. این کتاب‌ها که شامل تألیف، ترجمه، تصحیح و مجموعه مقالات است، همواره مورد استقبال مخاطبان خاص و عام بوده و بسیاری از آن‌ها تاکنون بارها تجدید چاپ شده است.
بیشترین موضوع مورد توجه این انتشارات، چاپ کتاب‌هایی در حوزه عرفان در همه ابعاد اعمّ از عرفان نظری و هنر و ادبیات عرفانی و نشر آثار عرفای متأخر و معاصر است. چاپ مجموعه "عرفان در زمانه و زندگی ما" که تاکنون ۵ جلد از آن منتشر شده، "داستان‌ها و پیام‌ها" که تا امروز ۸ عنوان از آن به چاپ رسیده و "تفکر دینی در دوره معاصر" در ۳ مجلد تاکنون، در همین مسیر است.
یکی دیگر از فعالیت‌های مورد توجه این انتشارات، گردآوری و تدوین نشریه "عرفان ایران" است که از سال ۱۳۷۵ تاکنون بطور مستمر چاپ شده است. این نشریه اولین و متنوع‌ترین نشریه عرفانی به زبان فارسی است که چندبار در سال منتشر می‌شود و مقبول اهل عرفان و محققان قرار گرفته است.
انتشارات حقیقت در نمایشگاه‌ها، نشست‌های تخصصی و همایش‌های مختلف فرهنگی از جمله نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور داشته، کتب و فعالیت‌هایش بارها در محافل علمی و فرهنگی مورد تقدیر و توجه اهل علم و عرفان قرار گرفته است.

برای استعلام موجودی کتاب، ارتباط با بخش فروش و خرید کتاب با واتس آپ یا تلگرام انتشارات حقیقت در تماس باشید.

آدرس انتشارات : تهران خیابان گاندی خیابان نهم پلاک ۲۴

+98-21-88772529 : تلفن

+98-21-88791652 : فکس


«ارتباط با بخش فروش»

+989120926121